Wczorajszy dzień z pewnością można zaliczyć do udanych dla fanów League of Legends z całego świata. Najpierw Riot Games opublikowało teaser, w którym mogliśmy zobaczyć najnowszą czempionkę w świecie LoL-a, a następnie poznaliśmy bliżej wszystkie umiejętności Neeko, Ciekawskiego Kameleona. Pora zatem poznać opinie profesjonalistów na temat nowej czarodziejki na Summoner's Rift, które możemy odnaleźć w social media.

Na temat nowej bohaterki wypowiedział się polski jungler G2 Esports – Marcin "Jankos" Jankowski. Jego zdaniem gra przeciwko Neeko będzie niezwykle irytująca, a nie miał przecież jeszcze nawet szansy spotkać jej w grze.

https://twitter.com/G2Jankos/status/1064578483966394368

Swoją ocenę o Neeko wyraził również Erik "Tabzz" van Helvert. W ocenie triumfatora EU LCS, nowa czempionka zupełnie nie pasuje do uniwersum League of Legends, podobnie jak Zoe. Niemniej jednak ma nadzieję, że jego ocena będzie błędna, kiedy już postać ta zagości na serwerach LoL-a.

https://twitter.com/TabzzLoL/status/1064555236180860929

Również na porównanie do Zoe zdecydował się obecny szkoleniowiec SK Gaming – Ram "Brokenshard" Djemal. W jego ocenie Neeko może być jednocześnie czempionem, który będzie dawał wiele przyjemności z gry, kiedy znajdzie się w naszych rękach, ale jednocześnie niezwykle frustrującym doświadczeniem będzie gra przeciwko niej. W sumie zupełnie tak jak Zoe, czyż nie?

https://twitter.com/brokenshard/status/1064551673832644610

Swoje trzy grosze do dyskusji o Neeko dołożył także Andy "Vedius" Day, caster europejskich rozgrywek League of Legends. Co prawda przyznał, że nie miał jeszcze czasu, aby dokładniej przyjrzeć się jej umiejętnościom, ale ma nadzieję, że dzięki niej będziemy świadkami wielu kreatywnych zagrań.

https://twitter.com/RiotVedius/status/1064565325201580032

Na zagrożenia jakie niesie ze sobą nowa bohaterka zwraca obecny szkoleniowiec Vitality – Jakob "YamatoCannon" Mebdi. Jego zdaniem dodanie do LoL-a takiego czempiona jak Neeko niesie ze sobą spore zagrożenie. Jej umiejętności bowiem sprawią, że będzie postacią przesadzoną lub kompletnie bezużyteczną. Niemniej jednak z pewnością gra nią sprawiać będzie wiele frajdy.

https://twitter.com/YamatoMebdi/status/1064580135318429701

Nie ulega wątpliwości, że Neeko będzie niezwykle interesującym dodatkiem do puli czempionów w League of Legends. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy dokładnie Ciekawski Kameleon zadebiutuje na Summoner's Rift. A wy co sądzicie o nowej bohaterce?