fot. twitter.com/agorogue

AGO ROGUE powiększa przewagę w tabeli Ultraligi, iHG odrabia stratę do rywali

Środa wieczór i humor popsuty, bo właśnie dobiegł końca trzeci tydzień Ultraligi. W krajowym League of Legends działo się przez ostatnie dwa dni całkiem sporo, a dziś ze szczególnym zaangażowaniem śledziliśmy pojedynek dwóch najlepszych zespołów ligi – AGO ROGUE i K1ck eSports Club.

Z tego świetnie zapowiadającego się meczu górą wyszła akademia Rogue, która jak na razie nie ma sobie równych na polskim podwórku. Obecny bilans Pawła „Woolite’a” Pruskiego i kompanów to 6-0, a jeśli tak dalej pójdzie, AGO może pokusić się nawet o komplet zwycięstw w rozgrywkach. Bo i ciężko powiedzieć, by ktokolwiek na ten moment mógł zagrozić rozpędzonej lokomotywie. Próbowało już devils.one, później Illuminar Gaming, a dziś K1ck. Każda z formacji opuszczała jednak serwer pokonana. Niemniej runda rewanżowa coraz bliżej, a więc wszystkie wymienione wcześniej drużyny będą miały okazję na pokazanie swoich umiejętności i tego, że wyciągnęły wnioski ze wcześniejszych porażek.

Przegrana K1ck na pewno nie zasmuciła zawodników iHG, bo ci po bezbłędnym tygodniu znów złapali swoich największych konkurentów i plasują się ex aequo na drugim miejscu. W górę tabeli przebijać próbuje się również piratesports. Międzynarodowy skład dziś planowo pokonał Orły i w ten sposób dołączył do grona ekip z kompletem zwycięstw w trzecim tygodniu Ultraligi. Powody do niepokoju mogą mieć za to fani AVEZ Esports, Diablo Chairs i PRIDE. Ten tercet przegrał bowiem obie gry w tej serii spotkań i okupuje ostatnią pozycję w lidze. Jeśli przedstawiciele tych organizacji chcą jeszcze nawiązać walkę z resztą stawki, muszą jak najszybciej wziąć się do pracy.

CZYTAJ TEŻ:
AGO ROGUE zwycięża w meczu na szczycie Ultraligi

Oto komplet dzisiejszych wyników:

12 lutego
17:30 AGO ROGUE 1:0 K1ck eSports Club relacja
18:30 piratesports 1:0 PRIDE relacja
19:30 AVEZ Esport 0:1 devils.one relacja
20:30 Diablo Chairs 0:1 Illuminar Gaming relacja

Tak wygląda tabela Ultraligi po 3 tygodniach:

# Drużyna M W P % wygranych
1. AGO ROGUE 6 6 0 100%
2. devils.one 6 4 2 67%
2. Illuminar Gaming 6 4 2 67%
2. K1ck eSports Club 6 4 2 67%
5. piratesports 6 3 3 50%
6. AVEZ Esport 6 1 5 17%
6. Diablo Chairs 6 1 5 17%
6. PRIDE 6 1 5 17%
Legenda:
 Awans do 2. rundy fazy pucharowej
 Awans do ćwierćfinału fazy pucharowej
 Brak awansu do fazy pucharowej

Więcej szczegółowych informacji na temat zmagań znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar wygrywa bez większych problemów. niQ i spółka wiceliderami Ultraligi

Illuminar Gaming po wczorajszej wygranej z PRIDE dziś zapisało na koncie kolejne zwycięstwo w Ultralidze. Ekipa Sebastiana "niQ" Robaka pokonała Diabl...