fot. Riot Games/Yicun Liu

Saga z Perkzem w roli głównej trwa dalej. Chorwat wita nowych członków klubu fanów Cloud9

Wydaje się, że ogłoszenie Luki „Perkza” Perkovicia jako midlanera Cloud9 jest tuż za rogiem. Wszystkie elementy układanki bezbłędnie się przecież układają. Chorwat nie jest już częścią G2 Esports, w szeregach Chmurek pojawił się wakat na środkowej alejce, zawodnik na swoich transmisjach gra tylko na midzie, a na Twitterze obie strony coraz częściej wchodzą ze sobą w interakcję, która jedynie podsyca emocje przed transferem. Jakby tego było mało, na światło dzienne wyszła kolejna wskazówka. Jest nią Stratus.

Możecie zastanawiać się, co to właściwie jest? Stratus to nowy klub stworzony przez Cloud9 dla swoich fanów, a konkretniej dla tych największych z nich. Członkostwo jest dosyć drogie, wszak kosztuje aż 500 dolarów rocznie. Niemniej, za bycie częścią klubu osoby nagradzane są wieloma ekskluzywnymi fantami, takimi jak dostęp do prywatnego serwera organizacji na Discordzie, możliwość dyskusji z członkami C9, a także paczka dóbr materialnych zawierająca bluzę, podkładkę pod myszkę i masę innych rzeczy. W momencie dołączenia do klubu każdy otrzymuje wideo powitalne. I właśnie o to wideo chodzi, wszak wita nas na nim… Perkz.

„Hello! Welcome to Stratus.”

Jeżeli więc ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości na temat kolejnego zespołu Perkovicia, to ten krótki filmik powinien rozwiać wszystkie z nich. Tak jak wspomnieliśmy, nie sposób przewidzieć datę ewentualnego ogłoszenia Cloud9. Niektórzy z uczestników League of Legends Championship Series skompletowali już składy na kolejny sezon. Może najwyższa pora na organizację Jacka Etienne’a? Na chwilę obecną pozostaje nam śledzić media społecznościowe Chmurek jak i samego Perkza.


Saga dotycząca odejścia Perkza z G2 Esports i jego domniemanego dołączenia w szeregi Cloud9:

Królestwo, którego nie sposób zapomnieć. Podsumowanie kariery Perkza w G2 Esports

Nieustępliwy weteran, wschodzący talent czy ewenement ostatnich lat? Kto za Perkza do G2?

„Koniec ery”, „Każdy fan LoL-a odczuje ten ruch”. Społeczność komentuje rozstanie Perkza z G2

Stało się! Perkz odchodzi z G2

Saga transferowa z udziałem Perkza trwa. Głos w sprawie zabrał ocelote

O krok od wielkiego transferu. Perkz coraz bliżej Cloud9

G2 bez Perkza w przyszłym sezonie? Zawrotna kwota wykupu! *

Perkz wróci na midlane w barwach największego rywala G2?

Perkz opuści G2? Zawodnik zabrał głos w sprawie plotek

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy obsadę transmisji z finałów ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020

Finały ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 już w najbliższy weekend. Zawody to jednak nie tylko drużyny oraz gracze – to także grono ekspertów i komenta...